m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Dunaharaszti - Soroksári út
76 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: ma
20
138,9 millió Ft
617,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunaharaszti
225 m² terület
495 m² telek
7 szoba
Feltöltve: ma
16
95 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
Eladó lakás, Taksony
91 m² terület
4 szoba
földszint
Feltöltve: ma
14
53,9 millió Ft
1,86 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest X. kerület
29 m² terület
2 szoba
2. emelet
Frissítve: 2 napja
20
720 millió Ft
Eladó családi ház, Ráckeve
18441 m² telek
10 szoba
Frissítve: 2 napja
13
89,9 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Dabas
84 m² terület
369 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 napja
13
77 millió Ft
916,7 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Dabas
84 m² terület
369 m² telek
4 szoba
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: 2 napja
2
27 millió Ft
2,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vecsés, Kispatak-lakópark
9734 m² telek
Frissítve: 2 napja
20
139,9 millió Ft
174,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szigethalom
800 m² terület
1222 m² telek
Frissítve: 2 napja
20
96 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Gyál
95 m² terület
332 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 napja
3
31,8 millió Ft
56,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Budapest XXI. kerület, Szabótelep
563 m² telek
Frissítve: 2 napja
2
688 360 Euro
251,94 millió Ft
14,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Alsónémedi
17209 m² telek
Frissítve: 2 napja
20
59,9 millió Ft
880,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dunaharaszti
68 m² terület
352 m² telek
3 szoba
Frissítve: 2 napja
5
39,9 millió Ft
32,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Monor
1239 m² telek
Frissítve: 2 napja
6
7,7 millió Ft
10 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dunavarsány, Nagyvarsány
771 m² telek
Frissítve: 2 napja
5
84,9 millió Ft
Eladó családi ház, Szigetbecse
5 szoba
Frissítve: 2 napja
9
84,9 millió Ft
Eladó családi ház, Szigetbecse
462 m² telek
5 szoba
Frissítve: 2 napja
3
25 millió Ft
6,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gomba
3993 m² telek
Frissítve: 2 napja
14
29 millió Ft
517,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Gomba
56 m² terület
280 m² telek
2 szoba
Frissítve: 2 napja
20
217 millió Ft
2,89 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Dunaharaszti
75 m² terület
20800 m² telek
3 szoba
Frissítve: 2 napja
6
46,5 millió Ft
29,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szigetszentmiklós, Felsőtag
1571 m² telek
1
2
3
4
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.
Mentsd el keresésed, kérj értesítést és e-mailben elküldjük neked az új ajánlatokat, hogy ne maradj le egyről sem.
Mentsd el a kedvenc hirdetéseid egy helyre!
Belépés/Regisztráció
Lista megosztás
Fizetett rangsorolást is alkalmazhatunk.
Bővebben
Vissza a főoldalra