+14 fotó
Hirdetéskód: 8584553
Referenciaszám: 4855
Frissítve: 1 hónapja
Miskolc eladó iroda és irodaház 840 m² alapterületű: 195 millió Ft
195 millió Ft
232,1 ezer Ft/m²
840 m²
2000 m²
12 szoba
Irodaház/telephely eladó!
Miskolcon a Muhi úton, kiváló könnyen megközelíthető helyen, ipari/gazdasági környezetben, 2000 nm-es, telken, újszerű állapotú összesen 840 nm hasznos alapterületű irodaház/telephely eladó.
Az épület, 2 szintes, hőszigetelt acélszerkezetből és téglából épült. Kétrétegű hőszigetelt műanyag nyílászárókkal felszerelt. Fűtése és használati melegvíz ellátása kombi cirkó gázkazánnal ellátott.
A telephely egyaránt kiválóan alkalmas ipari üzem, műhely, irodaház, és kereskedelmi üzlet létesítésére is!
Helyiséglista:
- földszint 286 nm: üzlettér, 2 raktár, öltöző, műhely, konyha, fürdő, 2 WC, fedett előtér, garázs (3 állásos)
- I. emelet 273 nm: autószalon, irodák, tárgyaló
- II. emelet 294 nm: iroda, raktár, mosdók, terasz
Főbb jellemzők: ipari áram, öt külön bejárat az épületbe, melyből 3 szekvenciális garázskapu, két tágas bejárat az udvarra
Ir.ár: 195 M Ft
Amennyiben megtekintené, vagy további részletek érdeklik, kérem, hogy keressen a megadott elérhetőségeim valamelyikén!
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
2
Újszerű
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
LZ
+36 70 429 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
LZ
+36 70 429 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
LZ
+36 70 429 5