+10 fotó
Hirdetéskód: 7445558
Referenciaszám: UZ014971
Frissítve: 13 napja
Sopron eladó iroda és irodaház 147 m² alapterületű: 61,5 millió Ft
61,5 millió Ft
418,4 ezer Ft/m²
147 m²
Irodaház parkolókkal !
Sopronban, hosszú évek óta bejáratott könyvelői irodaként működő ingatlan eladó. 4 db külön irodából + konyhából + mellékhelyiségekből és raktárból áll. A nagy előnye, hogy a parkolás több autó számára is megoldott az irodaház előtt.
- Fűtés: inverteres légkondiciónáló.
- Méret: 147 nm
- Műanyag nyílászárók.
- Jó infrastuktúra.
Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel-ügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére!
Kérje személyre szabott ajánlatunkat Kollégáinktól!
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2