Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Székesfehérvár, Zrínyi utca 1 79 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8934777
Referenciaszám: Alba Residence
Frissítve: 28 napja

Székesfehérvár eladó iroda és irodaház 79 m² alapterületű: 125,73 millió Ft

125,73 millió Ft
1,59 millió Ft/m²
79 m²
Alapterület
Az SHS Építő Kft. kínálatában elérhető egy 78,53 m²-es, földszinti iroda / üzlethelyiség, amely saját beruházásban megvalósult társasházban található. Elhelyezkedés: a belváros peremén, kiváló megközelíthetőséggel Felhasználás: ideális irodai, szolgáltatói vagy kereskedelmi tevékenységre Állapot: kulcsrakész, azonnal használatba vehető Minőség: modern, energiahatékony műszaki tartalom Parkolás: 1 db felszíni parkoló tartozik az ingatlanhoz Ár: Eladás: 99 000 000 Ft + ÁFA Bérlés: 350 000 Ft + ÁFA / hó Helyiségek: Előtér: 8,61 m² Közlekedő: 4,20 m² Teakonyha: 24,97 m² Iroda: 12,04 m² Iroda: 11,38 m² Tárgyaló: 10,08 m² Fürdő: 4,98 m² WC: 1,94 m² Terasz: 5,63 m² Az épület rendelkezik használatbavételi engedéllyel. További információért, illetve további elérhető lakások és üzlethelyiségek megtekintéséhez keressen minket bizalommal, vagy látogasson el az SHS Lakópark honlapjára.

Tulajdonságok

Típus:
Iroda és irodaház
Szintek száma:
5
Állapot:
Új építésű
Energetikai besorolás:
B
bútorozatlan

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 314 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 314 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 314 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem