+13 fotó
Hirdetéskód: 8999753
Referenciaszám: NY013291
Frissítve: 1 napja
Balatonmáriafürdő eladó kertes ház 65 m² alapterületű: 39,9 millió Ft
39,9 millió Ft
613,8 ezer Ft/m²
65 m²
260 m²
3 szoba
Leírás
Balatonmáriafürdőn, csendes forgalomtól mentes utcában, 8 percre a stégtől, 10 percre a nyugati övcsatorna melletti strandtól,nyaraló eladó!
Kiemelt megbízás, csak irodánk kínálatában!
-- a 65 nm-es lakórész két szinten helyezkedik el
- tégla épület ,
- elosztása - nappali, 2hálószoba, konyha,fürdőszoba+wc,+WC
-- nagy méretű fedett kiülő
-- a telek 260 nm területtel rendelkezik
-- parkosított,gondozott kert , fenyőfákkal, sövénnyel telepítve
- két kedvelt szabad strand közelében, pár perces sétatávolságra található.
-- átmenő forgalomtól mentes utca
-- tulajdonviszonyok rendezettek, rövid határidővel birtokba vehető.
BALATONMÁRIAFÜRDŐ a Keszthelyi-öböl déli oldalán, a Kis-Balaton szomszédságában, közvetlenül a vízparton található.
A település minden korosztály számára kedvelt, pihenési és szórakozási lehetőséget széles választékban biztosít.
A központban hajókikötő üzemel, keszthelyi, szigligeti, badacsonyi, fonyódi útvonallal.
Jó pár étterem, ABC., szolgáltató található a környéken.
A nagy területű szabad strandon játszóteret, szociális épületeket, zuhanyzókat alakítottak ki rendezett, esztétikus formában.
Ezen a strandon szintén megtalálhatók a szórakozást, vendéglátást szolgáló létesítmények.
HA FELKELTETTEM ÉRDEKLŐDÉSÉT KÉREM HÍVJON!
Tulajdonságok
Kertes ház
Gáz (konvektor)
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
171 711 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2