Eladó nyaraló Tápiószentmárton 24 nm
Eladó nyaraló Tápiószentmárton 24 nm
Eladó nyaraló Tápiószentmárton 24 nm
+9 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9006823
Referenciaszám: NY013306
Feltöltve: ma

Tápiószentmárton eladó kertes ház 24 m² alapterületű: 4,9 millió Ft

4,9 millió Ft
204,2 ezer Ft/m²
24 m²
Alapterület
865 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladóvá vált Tápiószentmárton zártkerti részén egy könnyűszerkezetes nyaraló. Csendes, zöldövezeti környezetben található, 865 nm-es körbe kerített parkosított telken fekszik. Fél szoba és előszoba lett kialakítva az egyik épületben, konyha lett kialakítva a másik épületben. Fúrt kút által megoldott a vízellátás, fürdőszoba kialakítása már az új tulajdonosra vár. Igény esetén teljes bútorzattal, kerti szerszámokkal. Kerti szaletli, bográcsozó és a nyársaló, a kellemes időtöltés lehetőségét kínálja az új tulajdonosnak. Ajánlom a nyaralót nyugodt környezetben pihenni vágyóknak, kertészkedésben, növénytermesztésben gondolkodóknak. A község termálfürdőjének vize, gyógyvízzé minősített, mely alkáli hidrogén tartalma által mozgásszervi, reumatológiai és nőgyógyászati betegségek gyógyításában rendkívül hatásos. Az 52 °C-os termálvíz 650 méter mélyről tör fel; általános fájdalomcsillapító, nyugtató és alvásjavító hatással is bír. A fürdő 4 medencével (gyermek-, gyógy-, úszó- és fürdőmedence) rendelkezik. Tápiószentmárton könnyen megközelíthető a 4-es főút és a 311-es felől.A szabadidő eltöltési, sportolási lehetőségek tárháza óriási. Lovaspark, sportcsarnok, uszoda, könyvtár, boros pincészet, mind-mind ezt szolgálják. Kincsem Lovasparkban található borpince, golf- és minigolf-pálya, fedett, versenyek rendezésére alkalmas lovarda, nemzetközi szabványú NB I-es futballpálya, teniszpálya, fedett medence, wellness részleg, játszótér, háztáji állatok bemutatására kiképezett állatbemutató hely, sőt egy szálloda is, apartmannal, étteremmel és konferenciateremmel. További információval kapcsolatban kérem keressen bizalommal! A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!