+12 fotó
Hirdetéskód: 8995876
Referenciaszám: M315062-5217752
Frissítve: 5 napja
Tiszakécske eladó kertes ház 62 m² alapterületű: 52 millió Ft
52 millió Ft
838,7 ezer Ft/m²
62 m²
344 m²
3 szoba
Eladó Ház, Tiszakécske
Tiszakécskei Luxus Nyaraló – Teljes-körűen felújított modern elegancia
Kizárólag az OTP Ingatlanpont portfóliójában kínáljuk eladásra ezt a 2006-os építésű, de nemrégiben teljes-körűen, luxus minőségben újjáépített nyaralót. A 344 nm-es telken fekvő, 62 nm-es ingatlan ideális választás állandó lakhatásra vagy befektetésnek is.
Műszaki tartalom és extrák:
Fűtés/Hűtés: Kombikazán (lent padlófűtés, fent radiátorok) + 5 db plazmaszűrős inverteres klíma.
Biztonság: Elektromos kapu, saját kocsibeálló és profi riasztórendszer (Tiszakécskei Vagyonvédelem).
Kényelem: Két fürdőszoba (zuhanyzós és kádas), elektromos redőnyök, Digi TV.
Teljes felszereltség: Az ingatlan a fotókon látható összes berendezéssel és gépesítéssel együtt eladó.
Csendes, rendezett környezet a fürdő szomszédságában.
Egy ingatlan, amelynél nem kell kompromisszumot kötnie a minőség terén.
Ha látja az ingatlanban a lehetőségeket, ne habozzon! HÍVJON! NÉZZÜK MEG!
Díjmentes hitelügyintézéssel segítjük Önt a teljes folyamat alatt, legyen szó az OTP legkedvezőbb hiteleiről, a Babaváró kölcsönről vagy egyéb banki termékekről.
A gyors és biztonságos szerződéskötéshez megbízható ügyvédi hátteret biztosítunk.
Ráadásként, ha saját ízlésére alakítaná a megvásárolt ingatlant, igény esetén ezen a téren is hozzáértő szakemberekkel tudunk segíteni!
NEM CSAK INGATLANOKAT KÖZVETÍTÜNK, HANEM ÁLMOKAT VALÓSÍTUNK MEG!
Kérdése van, vagy megtekintené az ingatlant? Keressen bizalommal a hét bármely napján!
A hirdetésben szereplő adatok kizárólag a megbízónktól kapott tájékoztatáson alapulnak. Az információk hitelességéért és teljességéért irodánk felelősséget nem vállal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.