Eladó nyaraló Vác 40 nm
Eladó nyaraló Vác 40 nm
Eladó nyaraló Vác 40 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9016272
Referenciaszám: NY013331
Feltöltve: 1 napja

Vác eladó kertes ház 40 m² alapterületű: 29,9 millió Ft

29,9 millió Ft
747,5 ezer Ft/m²
40 m²
Alapterület
640 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálunk Vácon, örök panorámás nyaralót! Az épület falazata kő, az alsó szintje 25 m², az emelete 15 m². Az emeleti szinten 1 szoba van, a földszinten szoba, konyha, WC és zuhanyzó. A panoráma gyönyőrű, a környező hegyek és a Duna látványa megfizethetetlen. A telek 640 m², teraszos kialakítású, a ház előtt 2 terasz is elhelyezkedik. Parkolás a ház előtt is megoldható, ugyanakkor a bejáraton belül 2 gépkocsi is elfér. A 2-es útról könnyen eljuthatunk ide, 350 méteres murvás/kavicsos úton. Jelenleg a szennyvízelvezetést szikkasztóval megoldott, áram a telken belül, a víz esővízgyűjtéssel van megoldva, de fúrt kutak a környéken megtalálhatóak. Gáz nincs. Az ingatlan 1/1 -es tulajdonban áll, per- és tehermentes, művelés alól kivett zártkerti telek. Nem felfüggesztéses. A környéken életvitelszerűen is élnek. Magához a házhoz meredek lécsősor vezet, ezért is került kialakításra a teraszos elrendezés, ahol kertészkedésre is alkalmas területek vannak. Kérés esetén keressen a bemutatáshoz!

Tulajdonságok

Típus:
Kertes ház
Fűtés:
Cserépkályha
Építés éve:
1995
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csendesjó közlekedésűpanorámateraszvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 100 925 Ft
Második évtől
128 676 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.