Eladó nyaraló Városföld 50 nm
Eladó nyaraló Városföld 50 nm
Eladó nyaraló Városföld 50 nm
Hirdetéskód: 9002041
Referenciaszám: 3621614-5222318
Feltöltve: 4 napja

Városföld eladó kertes ház 50 m² alapterületű: 44,5 millió Ft

44,5 millió Ft
890 ezer Ft/m²
50 m²
Alapterület
220 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Hihetetlen áron új építés! Utolsó új építésű házunk Városföldön! Igen, most csak ennyiért lehet új háza!!! ***Igazi kuriózum!*** Új építésű nappali + 1 szobás, 50 m2-es ikerház eladó! Városföldön, Kecskeméttől 10 percre új építésű, nappali + 1 szobás, könnyűszerkezetes, családi ház a legmodernebb technológiákkal, prémium anyagokkal eladó! - Nettó 50 m² - tágas nappali + 1 szoba (A négyzetméter és az alaprajz módosítható!) - 220 m²-es telek - elegendő tér a pihenéshez és szórakozáshoz -15 cm-es hőszigetelés - energia hatékony otthon, alacsony fenntartási költségek -hőszivattyú padlófűtéssel -Prémium minőségű műanyag nyílászárók -Kiváló hideg-és meleg burkolatok - 8500 Ft/m2-ig választható -idő-és árgarancia -Alkalmas 3%-os Otthon Start Hitelre! -adásvételtől számított 10-12 hónap múlva beköltözhető Figyelem! A képek már elkészült mintaházban készültek, a színek, elrendezés változtatható! Forduljon hozzám bizalommal amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség! Ha eladó ingatlana van, illetve ha hitelre van szüksége, abban is tudok segíteni! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek! Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető