+8 fotó
Hirdetéskód: 8772526
Referenciaszám: M316400
Frissítve: 1 hónapja
Szombathely eladó külterületi telek 714 m² telekterületű: 11,9 millió Ft
11,9 millió Ft
16,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
714 m²
Leírás
Szombathely külterületén, a Kukulló dűlőben kínálok eladásra egy 714 nm-es telket! A telek 2 helyrajzi számon van, de össze van nyitva, egyben eladó! Az áram és a víz be van vezetve.
Van rajta egy könnyűszerkezetes, beton alapú kisház, tetőfedése pala. Egy szoba, konyha, alatta pince, padlástér és egy tároló, került kialakításra. A kisházba be lett vezetve a villany.
Kiváló kikapcsolódásra, pihenésre, kertészkedésre. A belvárostól 10 perc alatt elérhető autóval.
Tovabbi információért, várom hívását!
Tulajdonságok
Külterületi telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Kálmán Gabriella
Budapest II. kerület Szépvölgyi út 2 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 430 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
53 085 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Kálmán Gabriella
Az iroda összes hirdetése +36 30 430 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Kálmán Gabriella
Az iroda összes hirdetése +36 30 430 1