Eladó lakás Budapest III. kerület, Békásmegyer 50 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület, Békásmegyer 50 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület, Békásmegyer 50 nm
+10 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8999622
Referenciaszám: H517784
Frissítve: 1 napja

Budapest III. kerület eladó panellakás 3 szobás: 72,9 millió Ft

72,9 millió Ft
1,46 millió Ft/m²
50 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
7. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Budapest III. kerületében, a Juhász Gyula utcában eladó egy 50 m²-es, 1+2 félszobás, loggiás lakás egy panelprogramos ház 7. emeletén, a Duna felőli oldalon. Ez az a rész Békásmegyeren, amit keresnek. Nem véletlenül. Pár perc séta, és már a vízparton vagy. Reggeli kávé a loggián, este egy séta a Dunánál… akár egy „halacska” is belefér – ez már inkább életérzés, mint lokáció. A közel 5 m²-es loggia valódi plusz tér, ráadásul panorámával. A lakás elosztása átgondolt és jól élhető: nappali + két külön nyíló félszoba, külön konyha, külön WC. Akár családnak, akár kiadásra ideális. Kb. 5 éve teljes körű felújításon esett át, így nem azzal kell kezdeni, hogy mennyit kell még rákölteni. Egyszerűen működik. A ház panelprogramos, szigetelt, egyedi hőmennyiségméréssel, ami alacsony és kontrollálható rezsit jelent. Műanyag, thermo nyílászárók, redőnyök minden ablakon, rendezett lépcsőház, két lift – itt ezek nem ígéretek, hanem adottságok. A környék mindent ad: a Pünkösdfürdői strand pár perc séta, a Római-part könnyű bringázással elérhető, HÉV 10 perc gyalog, busz szinte a ház előtt. Zöld, élhető, mégis gyors kapcsolat a várossal. Kinek ajánlom? Annak, aki saját otthont keres jó helyen. Annak, aki kiadható, stabil lakást szeretne. Annak, aki nem akar felújítással bajlódni. És annak is, aki érzi, hogy a Duna közelsége nem luxus – hanem életminőség.