+14 fotó
Hirdetéskód: 9010819
Referenciaszám: 396089
Feltöltve: ma
Budapest III. kerület eladó panellakás 3 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
66 m²
3 szoba
4. emelet
Eladó panellakás Budapest, III. kerület, 66nm, 69.900.000Ft - Hatvany Lajos utca
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Hatvany Lajos utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 4. emeleti, nyugati tájolású, világos panellakást rendezett, panelprogramon átesett társasházban.
A társasház szigetelt, a nyílászárók cseréltek, amely hozzájárul a kedvezőbb fenntartási költségekhez.
Az ingatlan jelenlegi elosztása:
3 külön nyíló szoba
konyha
gardrób
fürdőszoba
külön WC
közlekedő
beépített loggia
A lakás egyik legnagyobb előnye, hogy felújítandó állapotának és jó elosztásának köszönhetően modern, jól alakítható otthon hozható létre belőle. A helyiségek mérete és elrendezése számos átalakítási lehetőséget kínál az új tulajdonos számára.
A gardrób és a fürdőszoba egybenyitásával egy tágasabb, korszerű fürdőszoba alakítható ki, míg a konyha szintén modernizálható és újragondolható a mai igényeknek megfelelően.
A három külön nyíló szoba miatt:
családok számára ideális,
de akár home office kialakítására vagy befektetésként történő kiadásra is kiváló lehetőség.
A beépített loggia plusz életteret biztosít, a nyugati tájolás miatt pedig a lakás kellemesen világos a délutáni órákban.
A környék infrastruktúrája kiváló:
néhány perc sétára található a Pünkösdfürdői gát és a Duna-part, amely remek kikapcsolódási lehetőséget nyújt sportoláshoz, sétához vagy családi programokhoz. A közelben bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, éttermek, konditerem és egyéb szolgáltatások is elérhetők.
Közlekedése kiváló:
H5 HÉV
134-es és 234-es buszjáratok gyors kapcsolatot biztosítanak a város több pontja felé. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396089