Eladó lakás Budapest IV. kerület, Újpest 53 nm
Eladó lakás Budapest IV. kerület, Újpest 53 nm
Eladó lakás Budapest IV. kerület, Újpest 53 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9017144
Frissítve: 2 napja

Budapest IV. kerület eladó panellakás 1+2 fél szobás: 71,9 millió Ft

71,9 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
53 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
6. emelet
Emelet
Újpest szívében, az Árpád üzletháznál eladó egy 1+2 félszobás, 53 m2-es, teljes körűen felújított, klímás, 6. emeleti panellakás. Teljes elektromos hálózat cserélve lett, kábeláthúzás megtörtént az egész lakásban, dugaljak, kapcsolók, biztosítéktábla, stb. Villamosbiztonsági felülvizsgálat elvégezve, a dokumentum rendelkezésre áll. Vízvezetékek cserélve lettek fürdőszobában, konyhában. Új radiátorok. Új kád, csapok, wc, mosdó. Új hideg, meleg burkolatok, bejárati ajtó. A klíma a nagyszobában található. Minden szobában redőny, és szúnyogháló az ablakokon. Természetesen minden helyiségben műanyag nyílászáró van. Mind a 3 szoba különnyíló a közlekedőből. A lakás kimondottan központi helyen helyezkedik el, Árpád üzletházzal szemben. Újpest központ 5 perc, Top Shop szintén 5 perc távolságra, Spar, Penny, Lidl, orvosi rendelő, OBI, iskolák pár száz méterre találhatóak. Duna Plaza, Pólus Center 10 perc alatt elérhető. A lakás 1/1 tulajdon, per-és tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázhőszigeteltklímaliftösszkomfortosredőnyreluxavillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 308 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 242 692 Ft
Második évtől
309 425 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok