+6 fotó
Hirdetéskód: 9016706
Referenciaszám: 4184_mlux
Feltöltve: ma
Budapest IX. kerület eladó panellakás 2 szobás: 59,8 millió Ft
59,8 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
55 m²
2 szoba
2. emelet
Eladó panellakás Budapest IX. kerület József Attila ltp. 55m2 59800000 Ft
Eladó lakás a József Attila lakótelepen - Ideális első lakásnak vagy befektetésnek!
Ingatlan jellemzői:
• Alapterület: 55 nm
• Erkélyes nappali (+4 nm)
• Szobák száma: 2
• Emelet: 2. emelet
• Ingatlan típusa: csúsztatott zsalus (tégla) építésű
Ingatlan leírása: Eladásra kínálok egy közepes állapotú, 55 nm alapterületű két szobás + 4 nm erkélyes, második emeleti lakást (lift nincs) a József Attila lakótelepen, az Epreserdő utcában, nagyon közel az Ecseri úti Metrómegállóhoz. A lakás egy csúsztatott zsalus, tégla építésű, jó állapotú házban található.
A lakás szobái napfényesek, világosak, egymásba nyílnak. Mindkét szoba parkettával burkolt és redőnnyel felszerelt. A kisebb szoba műanyag nyílászárókkal rendelkezik, míg a nagyobb szobában lévő erkélyajtó és ablak eredeti, fa, gerébtokos. A konyha ablakából is gyönyörű zöld környezet nyílik. A fürdőszoba mosdóval és zuhanyzóval felszerelt, és rendelkezik egy ablakkal, a WC a fürdőszobában található. Az új mosógép és mosogatógép maradhat, igény szerint.
A meleg vizet és a fűtést távhő biztosítja, és a lakás vízórával van felszerelve. Az ingatlanhoz egy közös tároló is tartozik, amely három lakáshoz tartozik.
A lakóház rendezett, és egy jó lakóközösségű környéken található. Sétatávolságra elérhető minden, ami a kényelmes élethez szükséges, például óvoda, iskola, üzletek, posta, orvosi rendelő, szórakozási és sportolási lehetőségek. A közlekedés kiváló, a 3-as Metró Ecseri úti megállója egy karnyújtásnyira. A lakóhely csodálatos, fás, parkos környezetben található.
Ez az ingatlan ideális választás lehet első lakásként vagy befektetésként egyaránt. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ha további információra van szüksége vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem vegye fel velem a kapcsolatot.