+17 fotó
Hirdetéskód: 8872995
Referenciaszám: 24559
Frissítve: 22 napja
Budapest X. kerület eladó panellakás 3 szobás: 87 millió Ft
87 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
71 m²
3 szoba
6. emelet
Leírás
X. KERÜLET, GYAKORLÓ KÖZ-BEN
Árkád üzletközponttól pár perc sétára kínálunk eladásra egy 71 nm-es, 3 szobás, hallos, erkélyes, ablakos konyhás, SZIGETELT HÁZBAN, 6. emeleten lévő, felújított állapotú panellakást.
A lakásban a nyílászárók cserélve lettek, részben szúnyoghálóval ellátottak. A vezetékek cseréje is megtörtént. Az ingatlan minden helyisége különnyíló. Fűtése távfűtés egyedi méréssel. Közös költsége 16.875.-, rezsije kb. 30.000/hó.
A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas!
A parkosított lakótelepen megtalálható óvoda, általános iskola, gimnázium, orvosi rendelő, gyógyszertár, nemzeti dohánybolt, étterem és több játszótér.
Közlekedés szempontjából az M2 metrómegálló, 3-as, 62A villamos, 32-es, és egyéb buszjáratok, ill. távolsági buszjáratok, H7, H8 hévállomás 5 perc alatt elérhető a lépcsőházból kilépve.
Az ingatlan tulajdoni viszonya rendezett és az ingatlan tehermentes!
Vevőink számára a közvetítés díjmentes!
Tulajdonságok
Panellakás
10
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 780 82
Hitelkalkulátor
Második évtől
374 408 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.