+7 fotó
Hirdetéskód: 9000329
Frissítve: 2 napja
Budapest X. kerület eladó panellakás 1+1 fél szobás: 54,99 millió Ft
54,99 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
49 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
Első emeleti panellakás Újhegyi lakótelep
Eladó X. kerület Újhegyi lakótelepen tíz emeletes panelház 1. emeletén egy két szobás 49nm-es, 1/1-es tulajdonú, per és tehermentes erkélyes lakás.
A társasház a panelprogramban részt vett, külső szigetelése megtörtént.A nyílászárók 2017-ben műanyagra lettek cserélve, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.
Fürdőszoba felújítandó.
Mindkét szoba napfényes, déli fekvésű. A kisebbik szobából nyílik az erkély. A két szoba laminált parkettás, a többi helység járólapos.
A lakás 2030 májusáig hitelesített rádiófrekvenciás leolvasási rendszerű vízórával rendelkezik. Az otthon biztonságáról egy több ponton záródó biztonsági ajtó gondoskodik.
Közelben Spar (2 perc) séta távolságban van. Interspar, Lidl, Penny, Auchan 10 perc séta. Gyógyszertár, posta, óvoda, általános iskola 200-300 méteren belül. Zrínyi Miklós gimnázium 6-7 perc séta.
A házban kamerarendszem működik. Buszmegállók egy, másfél perc gyalog, 85, 68, 268, 117, 185 buszok.Köki 9-10 perc, Örs vezér tere 17-18 perc, Kőbánya városközpont 14-15 perc busszal.
Irányár - 54.990.000.-
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
CI
Csikó Istvánné
+36 30 530 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 652 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.