+14 fotó
Hirdetéskód: 9007515
Referenciaszám: 166701010
Feltöltve: ma
Budapest X. kerület eladó panellakás 1+1 fél szobás: 54,9 millió Ft
54,9 millió Ft
1,57 millió Ft/m²
35 m²
1+1 fél szoba
6. emelet
Teljeskörűen felújított, 1 + 1 félszobás lakás eladó a Mádi utcában
Budapest X. kerületében, a Mádi utcában, családi házas övezet szomszédságában eladó egy 35 nm-es, kiváló elosztású, 1 + 1 félszobás, külön nyíló szobákkal rendelkező lakás egy szigetelt, rendezett társasházban.
Az ingatlan 2025-ben teljeskörű felújításon esett át, így új tulajdonosának valóban csak be kell költöznie. A felújítás során megújult a teljes villanyvezeték-hálózat, új megszakítók és aljzatok kerültek beépítésre, valamint a vízvezetékek, hideg és meleg burkolatok is cserélve lettek. A lakás új laminált parkettát, új csempét és járólapot kapott. A nyílászárók szintén cserélve lettek, és új redőnyökkel felszereltek.
A konyha modern, magasfényű fehér konyhabútorral készült, becsapódásgátlós fiókokkal. Gépesített, beépített légkeveréses sütővel és gáz főzőlappal rendelkezik.
A lakáshoz saját használatú pincerész is tartozik.
A társasház 1992-ben épült, szigetelt, jó állapotú épület. A lift felújított, a lépcsőház tiszta és rendezett, a közös részeket napi rendszerességgel takarítják. A lakóközösség kulturált és nyugodt.
A ház saját parkolórésszel rendelkezik, ahol a parkolás ingyenes.
A közlekedés kedvező, Kőbánya-Kispest metróvégállomás busszal könnyen elérhető. A környék infrastruktúrája kiváló, néhány percen belül megtalálható többek között SPAR, Lidl, Penny, Family Center, KÖKI Terminál, valamint iskolák és óvodák is könnyedén megközelíthetők.
A kikapcsolódást az Újhegy park, az Újhegyi Uszoda és Strand, a Bányató, valamint az Óhegy park közelsége biztosítja.
Ideális választás első lakásnak, fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetés céljára is.