Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Újlipótváros 68 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Újlipótváros 68 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Újlipótváros 68 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9005309
Referenciaszám: H517949-5223256
Frissítve: ma

Budapest XIII. kerület eladó panellakás 3 szobás: 87,5 millió Ft

87,5 millió Ft
1,29 millió Ft/m²
68 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Űjlipótváros 3 szobás 1 emeleti lakását most saját elképzelései és igényei szerint újíthatja fel, ha megvásárolja. A lakás egy panelprogramos házban található. Jellemzők: Szigetelt ház Műanyag nyilászárók A távfűtés egyedi mérésű Vízórás ---> Alacsony rezsi A nappali parkos részre néz. A hálószobák kellemes méretűek, parkettásak. A közlekedés kíváló. Közel az M3-as metró, troli megálló. Üzletek és a Lehel piac. A lakás 3%-os Otthon Start hitel képes. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: H517949

Építés éve:
1981
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
lift

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ravasz Katalin
Otthon Centrum - IX. kerület - Allure Residence
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 295 348 Ft
Második évtől
376 560 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.