+17 fotó
Hirdetéskód: 9002710
Referenciaszám: H517918
Frissítve: 3 napja
Budapest XIV. kerület eladó panellakás 2 szobás: 73,3 millió Ft
73,3 millió Ft
1,47 millió Ft/m²
50 m²
2 szoba
3. emelet
INDULÓ LAKÁSNAK, MOZGÁS KORLÁTOZOTTAKNAK, BEFEKTETŐKNEK ÉS IDŐS KOROSZTÁLYNAK EGYARÁNT AJÁNLOM JÓ SZÍVVEL!!!
• KERESI ELSŐ INDULÓ LAKÁSÁT ÉS FONTOS SZÁMÁRA, HOGY KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉSSEL BÍRJON?
• NEM SZERETNE FELÚJÍTÁSSAL BAJLÓDNI, DE EGY TISZTÁSAGÁI FESTÉS MÉG BELEFÉR?
• BEFEKTETÉSBEN GONDOLKODIK ÉS INGATLAN VÁSÁRLÁSBAN LÁTJA A MEGOLDÁST?
AKKOR NE KERESSEN TOVÁBB, MERT MEGTALÁLTA A SZÁMÁRA MEGFELELŐ INGATLANT!!!
AMENNYIBEN TOVÁBBI INFORMÁCIÓRA LENNE SZÜKSÉGE VAGY SZERETNÉ SZEMÉLYESEN IS MEGTEKINTENI, ÚGY VÁROM HÍVÁSÁT!!!
Az ingatlan tulajdonságai:
• 50 nm
• 2 teljes értékű, külön nyíló lakószoba
• 3. emelet, zöld parkra való kilátás
• délnyugati tájolású, világos lakó szobákkal
• kiváló elosztás
• távfűtés, mely havi 7,5 eFt/hó
• egyedi mérés villany és víz
• teljes körű felújításon átesett fürdőszoba
• 3,5 Kw/h hűtő – fűtő klíma
• közös költség 12,000 Ft/hó, mely tartalmazza a felújítási alapot
• dupla falu műanyag nyílászárók
• műanyag redőnyök
• alacsony rezsi költség
• utcán a parkolás díjköteles, de éves parkoló matrica igényelhető
• 1/1 tulajdon
• tehermentes ingatlan
Társasház:
• 1985-ben épült 10 emeletes panel társasház
• akadálymentesített
• lift, műszakilag és esztétikai felújításon átesett
• tiszta, rendezett társasház
• pozitív megtakarítási alap
• nyugodt lakó közösség
Közlekedés:
• 10, 130 autóbuszok
• 80 trolibusz
• M2 metróvonal
• 908, 908A, 931, 931A, 956, 990 éjszakai járatok
„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”
Az ingatlan elhelyezkedésének köszönhetően az M2 metró 3-5 perc sétával elérhető.
Ebből adódóan az Örs Vezér tere vagy a belváros gyorsan elérhető.
Továbbá az ingatlan környezetében elérhető távolságra, élelmiszer üzletek, kutya futtatók, iskolák, óvodák, játszó terek, TESCO hipermarket.
EZÉRT AZ INGATLAN NEM CSAK SAJÁT CÉLRA, DE BEFEKTETÉSRE IS KIVÁLÓ VÉTEL!!!
AMENNYIBEN SZERETNÉ SZEMÉLYESEN IS MEGTEKINTENI AZ INGATLANT, ÚGY VÁROM HÍVÁSÁT!!!
Tulajdonságok
Panellakás
Távfűtés egyedi méréssel
1985
4,8 m²
Nem adta meg a hirdető