Eladó lakás Budapest XIX. kerület, Kispest 59 nm
Eladó lakás Budapest XIX. kerület, Kispest 59 nm
Eladó lakás Budapest XIX. kerület, Kispest 59 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 8994857
Referenciaszám: H515421-5217191
Frissítve: ma

Budapest XIX. kerület eladó panellakás 3 szobás: 71,93 millió Ft

71,93 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
59 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Budapest XIX. kerület, Kispest – panelprogramos épület, 4. emelet. Felújított lakás A+ energetikai minősítéssel. Elosztás: nappali, utána két külön szoba (mindegyik ablakkal), majd konyha, fürdő és külön WC. Délnyugati fekvésű, közvetlenül parkra néz – forgalomtól távol, csendes. Nincs erkély. Közlekedés megfelelő, metró és buszmegállók 5-10 perc sétára. Csatolt alaprajz mutatja a pontos elrendezést. Azonnal megtekinthető, költözhető állapot. Ez az ingatlan a Felező csomag megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 71926800 Ft Bácskai Nikolett +36704545084 bacskai.nikolett@oc.hu Referencia szám: H515421-ZE

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
liftösszkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bácskai Nikolett
Otthon Centrum - IX. kerület - Allure Residence
Az iroda összes hirdetése
+36 70 716 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 242 782 Ft
Második évtől
309 540 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.