+4 fotó
Hirdetéskód: 9001589
Referenciaszám: 727900201
Frissítve: ma
Budapest XXI. kerület eladó panellakás 1+2 fél szobás: 62,9 millió Ft
62,9 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
58 m²
1+2 fél szoba
Leírás
Páratlan DUNAI PANORÁMÁVAL kínálunk eladásra Csepel közkedvelt Királymajor városrészében, zöldövezeti környezetben egy 58 nm-es, 1+2 FÉLSZOBÁS, ERKÉLYES panellakást a 8. emeleten. Az ingatlan praktikus elrendezésű, külön étkezővel és világos, ablakos konyhával rendelkezik, így ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetés céljára is.
A lakás jó állapotú, a nyílászárók korszerű műanyag ablakokra lettek cserélve, redőnnyel felszerelve, a burkolatok szintén megkímélt, szép állapotban vannak.
Az otthon fenntartása kedvező: a közös költség mindössze 20.000 Ft/hó, a távfűtés átalánydíja pedig 15.000 Ft/hó.
A társasház karbantartott, rendezett, jó lakóközösséggel rendelkezik.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben több buszjárat is elérhető, többek között a 35-ös, 36-os, 71-es, 148-as, 151-es és 159-es buszok, valamint a H7-es HÉV, amellyel a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.
A közelben bevásárlási lehetőségek, kisboltok, gyógyszertár, iskola, óvoda és minden fontos szolgáltatás megtalálható, így a mindennapi élethez minden adott.
Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, tehermentes, és banki hitelre is megvásárolható.
Az alaprajz tájékoztató jellegű.
Vevőink részére a közvetítés díjtalan.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek, az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés
1982
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Hitelkalkulátor
Második évtől
270 693 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.