Eladó lakás Debrecen, Dobozikert 54 nm
Eladó lakás Debrecen, Dobozikert 54 nm
Eladó lakás Debrecen, Dobozikert 54 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9004159
Feltöltve: 2 napja

Debrecen eladó panellakás 2+1 fél szobás: 17,9 millió Ft

17,9 millió Ft
331,5 ezer Ft/m²
54 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
7. emelet
Emelet
Ybl M. Műszaki kar közelében 3 szobás lakás FÉL tulajdonrésze eladó! 17.9Mft! Kizárólag nálunk! Tel.sz:+36307682625 Debrecen Ybl Miklós Műszaki Egyetem közelében készpénzes vevőknek eladó egy JÓ ÁLLAPOTÚ 54 nm-es, 2+1 félszobás, külön fürdőszoba/wc-s kialakítású, távfűtéses, 7.emeleti liftes panellakás FÉL TULAJDONRÉSZE! A lakás nem lakott, azonnal birtokba vehető! Az ingatlan kiváló közlekedési útvonalon található az Ybl Miklós Műszaki Egyetem, a Kassai úti Campus könnyedén elérhető! Irányár: 17,9Mft.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbeépített szekrénybútorozottcsatornacsendesgázjó beosztásújó közlekedésűösszkomfortosvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Debreceni Ingatlan Centrum Terdik Tünde Az iroda összes hirdetése
+36 30 768 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 60 420 Ft
Második évtől
77 033 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.