Hirdetéskód: 8897191
Frissítve: 2 hónapja
Debrecen eladó panellakás 2 szobás: 54,9 millió Ft
54,9 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
51 m²
2 szoba
8. emelet
Debrecen, Tócóskert tér
Tulajdonostól eladó a Tócóskert téren egy nyugati tájolású 51 nm-es lakás a 8. emeleten.
Felújított, napfényes, 2 külön nyíló szobával, nagy erkéllyel.
Kifizetett panelprogramos, mért fűtéses, minimális rezsivel.
A közelben található park, gyógyszertár, iskola, óvoda, bölcsőde, posta, piac, buszmegálló, Aldi, Penny, Coop, több kisebb bolt. Spar, Lidl, Tesco is gyalogos távolságra.
A műanyag ablakok valamint az erkély is redőnnyel felszereltek.
Az előszobában és a kisebbik szobában beépített szekrények találhatóak.
A társasház zárt folyosós, teherlift is van.
Közös költség 8900 Ft.
Rövid időn belül költözhető.
Ingatlanosok, kérem, ne keressenek!
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés egyedi méréssel
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 401 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 265 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 401 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel