+3 fotó
Hirdetéskód: 8941477
Referenciaszám: LK061728-5183083
Frissítve: 8 napja
Debrecen eladó panellakás 3 szobás: 62,9 millió Ft
62,9 millió Ft
938,8 ezer Ft/m²
67 m²
3 szoba
8. emelet
Felújított, napfényes lakás a Derék utcán!
Napfényes, tágas, teljeskörűen felújított és azonnal költözhető otthon Debrecen kedvelt részén, a Tócóskertben!
A Derék utcán megvásárolható egy 67 nm-es, erkélyes, 3 szobás lakás liftes, 8 emeletes, rendezett társasházban, kiváló infrastruktúrával rendelkező környezetben.
A lakás főbb jellemzői:
- 3 külön nyíló, jól kihasználható szoba,
- egyedileg kialakított gardrób helyiség,
- frissen festett falak,
- új konyhabútor beépített gépekkel (sütő, főzőlap, mosogatógép, elszívó),
- új burkolatok minden helyiségben,
- villamoshálózat felülvizsgálata, kötődobozok cseréje.
Társasház:
- rendezett, karbantartott, 26 lakásos épület,
- szintenként mindössze 3 lakás.
Környék:
- pár perc sétára boltok, játszóterek, parkok,
- bölcsőde, óvoda, iskola a közelben,
- kiváló tömegközlekedés, buszmegálló a közelben,
- ingyenes utcai parkolás.
A lakás ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, hiszen állapotának köszönhetően azonnal bérbeadható, további ráfordítást nem igényel.
Az ingatlan per- és tehermentes.
Ha egy tágas, azonnal költözhető lakást keres Debrecen egyik legjobb lokációjában, ez egy nagyszerű lehetőség! Hívjon bizalommal a hét bármely napján!
Referencia szám: LK061728-ZE
Tulajdonságok
Panellakás
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
270 693 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.