+11 fotó
Hirdetéskód: 9017171
Feltöltve: 2 napja
Debrecen eladó panellakás 2 szobás: 63,9 millió Ft
63,9 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
56 m²
2 szoba
3. emelet
Leírás
Debrecen Tócóskertben az István úton eladó egy 56 nm-es, 2 szoba étkezős, erkélyes, 3. emeleti, felújított lakás teljes berendezéssel.
Irány ár: 63 900 000 ft
Érdeklődni: +36 20 3363 048
Az ingatlan jellemzői:
- A lakás az István úton buszmegállók közelében, zárt folyosós 2 liftes, tíz emeletes társas házban a 3. emeleten található.
- Egy éve történt felújítás a lakáson, ekkor műanyag nyílászárók, redőny, szúnyogháló, új burkolatok, konyhaszekrény, kerámia lapos tűzhely és sütő került beépítésre.
- A konyha étkező közötti üvegfal kivételével egy tágas egyterű étkező konyha lett kialakítva.
-Tájolása : Északra néz a konyha és Keletre a szobák.
-A képeken látható egy éve vásárolt bútorok szinte újak, a vételár részét képezik, így befektetésre is kiváló, nem lakott, azonnal birtokba vehető.
Az ingatlan tulajdoni viszonyai rendezettek, tehermentes.
A lakás megtekintésére rugalmasan van lehetőség a hét bármely napján.
Tulajdonságok
Panellakás
10
Felújított
Távfűtés
1985
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Gen-Pro ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 20 336 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
274 996 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.