Eladó lakás Dunaújváros, Római városrész, Fáy András utca 7. 52 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 8762330
Frissítve: 27 napja

Dunaújváros eladó panellakás 2 szobás: 29,99 millió Ft

29,99 millió Ft
576,7 ezer Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
6. emelet
Emelet
Eladóvá vált Fáy András utca 7.-ben lévő, azonnal költözhető lakás! A társasház 9 emeletes, szigetelt, a lift felújított, a lépcsőház tiszta, kultúrált, a bejáratoknál kamerák ügyelnek a biztonságra. A lakás 6.emeleti,felújított, szobái laminált laposak, az előszoba és konyha csúszásmentes járólappal burkolt, a kisszoba beépített erkélyes. A konyhában méretre készült fa konyhabútor és asztal, az előszobában szintén méretre készült beépített szekrény található. A mellékhelyiség és az átépített, zuhanykabinos fürdő külön van. Nyílászárói szigetelt műanyag ablakok, redőnnyel, szúnyoghálóval felszereltek, a bejárati ajtó fém, dupla záras. Saját pincerekesz tartozik hozzá és lehetőség van a közös tárolóban kerékpár elhelyezésére is. A közelben minden megtalálható; iskolák, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, buszmegálló, posta, üzletek. Ha új tulajdonosa igényli, néhány bútor a lakásban maradhat.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
9
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
E
beépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornacsendeserkélygázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonliftösszkomfortospanelprogrampinceredőnyszigetelttelefonvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 328 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 101 228 Ft
Második évtől
129 063 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%