Eladó lakás Gyöngyös 60 nm
Eladó lakás Gyöngyös 60 nm
Eladó lakás Gyöngyös 60 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9010872
Referenciaszám: 127043
Frissítve: ma

Gyöngyös eladó panellakás 2+1 fél szobás: 36,5 millió Ft

36,5 millió Ft
608,3 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
ELADÓ, FELÚJÍTOTT 60 m2-es, 2+1 szobás, földszinti, klímás LAKÁS GYÖNGYÖSÖN – RINGSTED UTCÁBAN! Gyöngyös kedvelt déli városrészén, a Ringsted utcában kínálok megvételre egy 60 m²-es, kiváló elosztású, földszinti lakást, rendezett, kis lakásszámú társasházban. A földszinti elhelyezkedésnek köszönhetően nem kell emeletre járni, így minden korosztály számára kényelmes és praktikus választás. Déli, észak-nyugati fekvésnek köszönhetően egész nap kellemes fényviszonyokat biztosít, a lakás könnyen átszellőztethető. Elosztás: 2 + 1 fél szoba, 60 m2. Zuhanyzós fürdőszoba, külön WC. Jól bútorozható helyiségek. Kilátás: Parkra néző. Utcai nézetű. Egyedi gázmérő óra. Kedvező fenntartási költségek, alacsony rezsi. Klímával felszerelt, így nyáron is kellemes hőmérséklet biztosított. Környék és infrastruktúra: Hipermarket, üzletek közelben. Buszmegálló séta távolságra. Nyugodt, jól megközelíthető környezet. Ideális első lakásnak. Családoknak is remek választás. Idősebb korosztálynak is kényelmes. Befektetésnek is kiváló lehetőség! Otthon Start Programra alkalmas lakás! Opcionálisan garázs is vásárolható a lakáshoz, ami külön megegyezés tárgyát képezi, az ár nem tartalmazza! További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez várom hívásod!

AC
AzIngatlanod.hu Cseplye Ágnes független ingatlanközvetítő