Eladó lakás Győr, Marcalváros II. 55 nm
Eladó lakás Győr, Marcalváros II. 55 nm
Eladó lakás Győr, Marcalváros II. 55 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9010838
Feltöltve: 2 napja

Győr eladó panellakás 2 szobás: 53,8 millió Ft

53,8 millió Ft
978,2 ezer Ft/m²
55 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Győr-Marcalváros II. felújított 2. emeleti 2 szoba hallos, erkélyes 55 m2-es panellakás eladó. Jellemzők: - a társasház szigetelt, a panelprogramban részt vett - hőszigetelt műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval - távfűtés lapradiátorral, egyedi mérőkkel - villamos hálózat korszerűsítve, év relé beépítve, 32A - minden helyiség frissen festve - fürdőben zuhanyzó kiépítés, törölköző szárító - fürdő és wc akadálymentesített - konyha: új konyhabútor beépített gépekkel - erkély járólapos, kitekerhető napellenzővel A lakás szintjén és az földszinten tárolási lehetőség. Parkolás ingyenes, mindig van szabad hely. Közös költség: 7.700,- Ft/hó. Azonnal költözhető, hitelben ingyenesen tudunk segíteni!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1980
Erkély:
3 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 20 434 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 181 597 Ft
Második évtől
231 531 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.