+7 fotó
Hirdetéskód: 9001240
Referenciaszám: M326914-5220877
Frissítve: 1 napja
Győr eladó panellakás 2 szobás: 49,99 millió Ft
49,99 millió Ft
908,9 ezer Ft/m²
55 m²
2 szoba
4. emelet
Eladó Lakás, Győr
Eladásra kínálok egy 55 nm-es, erkélyes, felújított lakást Nádorvárosban, amelyhez alagsori közös tároló is tartozik. A társasház a panelprogram keretein belül átesett több felújításon is: kapott szigetelést, az egyedi mérős fűtés kialakításra került, valamint a villany és vízvezetékek korszerűsítve lettek. A lakás az elmúlt másfél évben teljes körű felújításon esett át, amelynek során megtörtént a villanyvezetékek újrahúzása, a falak mosható festékkel való újrafestése, valamint több műszaki és esztétikai korszerűsítés is. Új klíma került beépítésre, a radiátorok és a gáztűzhely cseréje is megtörtént, a nyílászárók műanyag kivitelűek, továbbá a bejárati ajtó is új, biztonságos típusra lett cserélve. Győr ezen része kiegyensúlyozott, jól élhető környezetet kínál: a környéken a városi infrastruktúra könnyen elérhető, legyen szó bevásárlási lehetőségekről, szolgáltatásokról vagy közlekedésről. Ideális választás lehet azoknak, akik szeretik, ha minden kéznél van, és fontos számukra a jó elérhetőség és a stabil városi környezet. Ez az ingatlan ideális választás családoknak, pároknak, illetve befektetőknek is, akik egy jó állapotú lakást keresnek kiváló elhelyezkedéssel és rendezett környezetben. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel segíti az adásvételt. Ügyfeleink számára az OTP Bank kedvező hitellehetőségei is elérhetők.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Referenciaszám: M326914
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.