Eladó lakás Komló, Alkotmány utca 39 nm
Eladó lakás Komló, Alkotmány utca 39 nm
Eladó lakás Komló, Alkotmány utca 39 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9018733
Referenciaszám: 354061
Feltöltve: 1 napja

Komló eladó panellakás 1+1 fél szobás: 26,9 millió Ft

26,9 millió Ft
689,7 ezer Ft/m²
39 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
ELADÓ LAKÁS KOMLÓN – SZILVÁS VÁROSRÉSZBEN Eladásra kínálok Komló közkedvelt Szilvás városrészében egy 39 m²-es, jó állapotú panel lakást, egy 4 emeletes társasház 4. emeletén. A lakás főbb jellemzői: Világos, déli fekvés Műanyag nyílászárók, redőnnyel felszerelve Távfűtés Hűtő-fűtő klíma Folyamatos felújítás alatt állt, karbantartott állapot Kellemes elosztás, otthonos hangulat Ideális választás fiatal pároknak, első lakásnak vagy akár befektetésnek is. Kiváló elhelyezkedés: Bolt, iskola, óvoda, gyógyszertár és minden fontos szolgáltatás pár perc alatt elérhető Buszmegálló mindössze 2 perc sétára található Irányár: 26.900.000 Ft Teljes körű, díjmentes hitelügyintézésben is segítünk!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
4

SH
Sweet Home Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 20 292 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 90 798 Ft
Második évtől
115 765 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.