+7 fotó
Hirdetéskód: 8882190
Frissítve: 1 napja
Miskolc eladó panellakás 2+1 fél szobás: 31,5 millió Ft
31,5 millió Ft
500 ezer Ft/m²
63 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Középszer utcában 2+fél szobás lakás eladó.
Miskolc Középszer utcában eladó 3. emeleti 63 nm-es, 2+ fél szobás, nagy konyhás, loggiás lakás. A lakásban kb. 10 éve történtek nagyobb felújítások. A konyhába egyedi beépített szekrény került beépítésre, itt kapott helyet a mosó és mosogató gép is. A fürdőszobában zuhany kabin van. Klíma került beépítésre a hálószobába. Az elektromos vezetékek részben felújításra kerültek és acél biztonsági ajtó van. A szobákban laminált parketta van a többi helyiségben járólap. A lakásban fa nyílászárók vannak. Az ingatlan tehermentes. A lakáshoz pincei tároló rész is tartozik. Kiváló elhelyezkedés. A közelben iskola, óvoda, orvosi rendelő, boltok, buszmegálló van. Bank független hitel ügyintézés! Iá: 31,5 MFt Tel: 20/9168-855
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés
1978
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
28 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MS
Margó Saczik Az iroda összes hirdetése
+36 20 916 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
135 562 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.