+11 fotó
Hirdetéskód: 8956638
Feltöltve: 1 hónapja
Miskolc eladó panellakás 2 szobás: 27,9 millió Ft
27,9 millió Ft
507,3 ezer Ft/m²
55 m²
2 szoba
9. emelet
Eladó 2 szobás erkélyes panellakás az Avas városközpontban!
Eladó 2 szobás, örökpanorámás panellakás az Avas városközpontban.
Miskolc Avas II. ütemben a Szentgyörgy úton, 10 emeletes panelépítésű társasház 9. emeletén, 55 nm alapterületű, 2 szobás, nagy erkélyes, jó állapotú tehermentes panellakás, örökpanorámás kilátással akár azonnali birtokátadással eladó!
A lakást remek elosztás, napfényes világos helységek, déli fekvésű szoba jellemzi, a fűtését távhő szolgáltatja, melynek köszönhetően egész évben rendkívül alacsony rezsivel fenntartható.
Lakáson legutóbb az alábbi kivitelezések valósultak meg:
- új több ponton záródó acél biztonsági ajtó beépítése
- szobák parkettázása és festése
Elhelyezkedéséből adódóan kiváló tömegközlekedési kapcsolatok jellemzik, boltok és közintézmények a közvetlen közelben megtalálhatók, belváros percek alatt elérhető.
Remek választás lakásnak, illetve befektetés céljára egyaránt. Egyetem és a városközpont közelsége miatt könnyen bérbeadható.
Ügyfeleim számára teljes körű ügyintézést biztosítok, beleértve a hitelügyintézést, valamint megbízható ügyvédi háttérrel támogatom az adásvételi folyamat biztonságos lebonyolítását.
További információért és megtekintéssel kapcsolatban, kérem keressen telefonon.
www.santazoltan.hu
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Zoltán Sánta Az iroda összes hirdetése
+36 20 588 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
120 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.