+10 fotó
Hirdetéskód: 8829424
Referenciaszám: 390716
Frissítve: 13 napja
Miskolc eladó panellakás 2+1 fél szobás: 30,9 millió Ft
30,9 millió Ft
506,6 ezer Ft/m²
61 m²
2+1 fél szoba
9. emelet
Eladó panellakás Miskolc, 61nm, 30.900.000Ft - Árpád utca
Eladó lakás Miskolc-Diósgyőrben, kilátással a Diósgyőri várra!
Eladásra kínálunk egy 61m2 es, 9.emeleti panel lakást Miskolc Diósgyőr városrészben, az Árpád úton. A lakás különleges adottsága, hogy gyönyörű panorámás kilátás nyílik a híres Diósgyőri vár épületére.
Panelprogramos, műanyag nyílászárókkal felszerelt.
Kellemes környezet, kedves lakóközösség, alacsony rezsi.
Kiváló elhelyezkedés mindenki számára! Pár lépés az élelmiszerbolt, busz- és villamosmegálló, iskola, óvoda, így a lakás családoknak és befektetőknek egyaránt jó választás.
Irodánkban BANKFÜGGETLEN, INGYENES hitelügyintézésre van lehetőség.
Van eladó ingatlana? Bízza ránk, párhuzamosan a vásárlással!
Keressen bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390716
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Távfűtés
1970
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 179 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
132 980 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.