+10 fotó
Hirdetéskód: 8995381
Referenciaszám: 395414
Feltöltve: 9 napja
Miskolc eladó panellakás 1+1 fél szobás: 36,5 millió Ft
36,5 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
35 m²
1+1 fél szoba
földszint
Eladó panellakás Miskolc, 35nm, 36.500.000Ft - Testvérvárosok útja
Eladó Miskolcon, a Testvérvárosok útján, egy 35 m²-es, földszinti, erkélyes lakás, amely teljeskörű felújításon esett át, így azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.
A lakás praktikus elosztású, világos és ideális választás lehet EGYEDÜLÁLLÓKNAK, EGYETEMISTÁKNAK, vagy befektetésnek is.
Az Egyetemváros közelsége miatt ajánlom diákoknak is.
Minden új a lakásban ezért azonnal költözhető.
Felújítás során:
*teljes villany- és vízvezeték csere
*új burkolatok minden helyiségben
*modern konyha és fürdőszoba
*műanyag nyílászárók, beltéri- és bejárati ajtó cseréje
*minden beépített bútor teljesen új igényes és modern
*igényes, korszerű kialakítás
További előnyök:
*erkély, ami plusz életteret biztosít
*földszinti elhelyezkedés, könnyű megközelítés
*alacsony rezsiköltség
*rendezett lépcsőház, jó lakóközösség
*kiváló infrastruktúra (boltok, buszmegálló, iskola a közelben)
A lakás tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető.
Párhuzamosan ha ELADNÁ, vagy KIADNÁ ingatlanát, keressen bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395414
Tulajdonságok
Panellakás
Felújított
Távfűtés
1975
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 179 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
157 079 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.