Eladó lakás Mosonmagyaróvár 47 nm
Eladó lakás Mosonmagyaróvár 47 nm
Eladó lakás Mosonmagyaróvár 47 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9007381
Referenciaszám: 4360_ko
Feltöltve: 1 napja

Mosonmagyaróvár eladó panellakás 2 szobás: 43,6 millió Ft

43,6 millió Ft
927,7 ezer Ft/m²
47 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
???? Fiatalos, felújított 2 szobás lakás eladó Mosonmagyaróváron – azonnal költözhető! Mosonmagyaróváron kínálok megvételre egy 1. emeleti, 2 szobás, felújított panellakást, egy rendezett, 4 emeletes társasházban. A lakás ideális választás lehet fiatal pároknak, kis családnak vagy befektetésnek is – nem kell felújítással bajlódni, csak költözni! ????️ ⸻ Ami miatt érdemes megnézni: * ???? Panelprogramban részt vett épület – szigetelt, alacsonyabb rezsi * ???? Műanyag nyílászárók – jobb hő- és hangszigetelés * ???? Felújított belső tér – igényes, élhető kialakítás * ???? 1. emelet – kényelmes, könnyen megközelíthető ⸻ ???? Helyiségek: * ????️ Nappali: 18 nm – világos, jól berendezhető * ????️ Hálószoba: 10,5 nm – csendes, nyugodt pihenéshez * ???? Beépített erkély: 2 nm – plusz tér, akár dolgozósaroknak is ⸻ ???? Elhelyezkedés: Nyugodt, jól megközelíthető környék, a közelben minden megtalálható, ami a mindennapokhoz kell ???????? ⸻ ???? Ha egy gondozott, jó elosztású lakást keresel, ahol már minden készen áll, ezt érdemes megnézned! ???? További információért vagy megtekintésért keress bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1978
Erkély:
2 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 30 398 9

Hitelkalkulátor