Eladó lakás Nagykanizsa 54 nm
Eladó lakás Nagykanizsa 54 nm
Eladó lakás Nagykanizsa 54 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9014425
Referenciaszám: LK023128-5229703
Feltöltve: 4 napja

Nagykanizsa eladó panellakás 2 szobás: 30,9 millió Ft

30,9 millió Ft
572,2 ezer Ft/m²
54 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Nagykanizsán két szobás, erkélyes, központi fűtéses lakás eladó! Nagykanizsa kedvelt keleti városrészében kínálunk megvételre - 54 négyzetméteres 2 szobás lakást - erkélyes - külön fürdőszobával és mellékhelyiséggel - Műanyag nyílászárókkal felszerelt - Központi fűtéses - Parkolás ingyenes közvetlen a ház mellett - Csendes környéken - Közelben közintézmények és éleliszerbolt Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik egy jól alakítható otthont keresnek, vagy befektetésben gondolkodnak. Praktikus elosztásának köszönhetően kényelmes életteret biztosít. Hitelre van szüksége? Bankfüggetlen pénzügyi tanácsadónk térítésmentesen a rendelkezésére áll. Irodánk a teljes körű ingatlan értékesítési folyamatban segít önnek az energetikai tanúsítványtól az ügyvédi tevékenységig.

Építés éve:
1977
Energetikai besorolás:
F
csendesjó közlekedésűkaputelefonösszkomfortosredőnyvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hajszán Mónika
Duna House - Nagykanizsa, Fő út
Az iroda összes hirdetése
+36 93 770 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 104 300 Ft
Második évtől
132 980 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.