Eladó lakás Pécs, Kertváros 39 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9006227
Feltöltve: 1 napja

Pécs eladó panellakás 1+1 fél szobás: 38,5 millió Ft

38,5 millió Ft
987,2 ezer Ft/m²
39 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Pécs kertvárosában a Lahti utcában eladó egy 4/2. emeleti, középső elhelyezkedésű 1,5 szobás panel lakás rendezett társasházban. Világos , jó elosztású, alacsony rezsijű otthon, A++ energetikai tanúsítvány minősítéssel. Iskola, óvoda, gyógyszertár, boltok és buszmegálló a közelben…

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1982
Energetikai besorolás:
A++
Napelem:
Nincs
alacsony közös költségbútorozatlancsatornacsendeshőszigeteltjó közlekedésűkaputelefonösszkomfortosszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SZ
Szabó Zoltán
+36 20 234 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 129 953 Ft
Második évtől
165 686 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel