+9 fotó
Hirdetéskód: 8999386
Referenciaszám: LK069559-5220220
Frissítve: ma
Pécs eladó panellakás 2 szobás: 38,9 millió Ft
38,9 millió Ft
997,4 ezer Ft/m²
39 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó lakás, Pécs
JELENTŐS ÁRESÉS!!! KIVÁLÓ BEFEKTETÉS!!! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy IV/3 . em-i, 39 nm-es, másfél szobás, felújított, napfényes, D-i tájolású, klímás, egyedi mérős panel lakás, szigetelt épületben.A lakáson a következő felújításokat már elvégezték:- új műanyag nyílászárók(redőnnyel és szúnyoghálóval)- új hideg és meleg burkolatok- új vízvezetékek- új GREE klímaAz ingatlan tehermentes és legkésőbb nyár végével költözhető!I.ár: 38,9M Ft
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: LK069559
Tulajdonságok
Panellakás
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
167 408 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1