+2 fotó
Hirdetéskód: 9010721
Feltöltve: ma
Salgótarján eladó panellakás 1 szobás: 6,7 millió Ft
6,7 millió Ft
223,3 ezer Ft/m²
30 m²
1 szoba
4. emelet
HASZONÉLVEZETES INGATLAN!
Tisztelt Érdeklődő!
Kérjük, figyelmesen olvassa végig az ingatlannal kapcsolatos tájékoztatásunkat!
Érdeklődés esetén keressen minket bizalommal a megadott telefonszámon, munkaidőben, hétfőtől péntekig, 9 - 18 óra között.
----------
EZ EGY KÜLÖNLEGES BEFEKTETÉSI ÉS/VAGY OTTHONTEREMTÉSI ALTERNATÍVA
Ön megvásárolhatja az ingatlant a piaci érték töredékéért, amelyben adásvételi szerződéssel azonnal 1/1 tulajdonossá válik, miközben az idős tulajdonos(ok) - haszonélvezeti joggal - élethosszig tartó lakhatása továbbra is biztosított marad. A Korona Befektetés Programnak köszönhetően így kivételes feltételekkel juthat ingatlanhoz, vagy jövedelmező és értékálló ingatlanbefektetéshez!
FONTOS: az ingatlanba a haszonélvezeti jog fennállása alatt NEM LEHET BEKÖLTÖZNI – ez egy értékálló, türelmi idővel működő befektetési forma!
----------
AZ INGATLANRÓL
Salgótarján frekventált részén, abszolút a belvárosban, rendezett, liftes panelházban, emeleti, napfényes, átlagos állapotú, 30 nm-es, 1 szobás lakás, parkra néző ablakokkal. Az ingatlan kis rezsivel rendelkezik, óvoda, bölcsőde és boltok karnyújtásnyira elérhetők.
----------
KONSTRUKCIÓS PARAMÉTEREK
Ez az ingatlan ADÁSVÉTELI KONSTRUKCIÓBAN érhető el.
● Ingatlan piaci értéke: 12-14.000.000 Ft
● Egyösszegű vételár: 6.700.000 Ft
● Haszonélvezeti jog: Az idős, eladó tulajdonos(ok) élethosszig tartó lakhatási joga biztosított
● Ügyvédi szerződéskötés: A vételár megfizetésével, azonnali 1/1 tulajdonjog bejegyzés
----------
MIÉRT ÉRDEMES HASZONÉLVEZETES INGATLANBA FEKTETNI?
● Elég az ingatlan értékének csupán a töredékével rendelkezzen
● Nálunk átlagosan 40-60%-os kedvezménnyel vásárolhat ingatlant
● Biztonságos, hiszen a vételár megfizetésével azonnal 1/1 tulajdonjogot szerez
● Nincs szükség hitelfelvételre
● Nem igényel különösebb időbeli ráfordítást, sem energiát
● Nem kell számolnia a kiadás kockázataival
● A haszonélvezők óvják az ingatlant, sőt gyakran értéknövelő beruházásokat is végeznek
● Nincs szükség ápolásra, sem gondozásra
● A hozamon felül az ingatlan értékének növekedéséből is jelentősen profitál
● 50%-os illetékkedvezmény vehető igénybe
● A vásárláshoz lakástakarékot is felhaszálhat
● Ajánlatainkkal másnál nem találkozhat
● Befektetésével hozzájárulhat egy idős személy jobb életminőségéhez is
----------
Kérdése van? Keressen minket bizalommal!
További kedvezményes ajánlataink: koronabefektetes.hu
Tulajdonságok
Panellakás
10
Átlagos
Távfűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel