Eladó lakás Sopron, Belváros 53 nm
Eladó lakás Sopron, Belváros 53 nm
Eladó lakás Sopron, Belváros 53 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9006399
Referenciaszám: 181172-5224631
Feltöltve: ma

Sopron eladó panellakás 2 szobás: 56,9 millió Ft

56,9 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
53 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181172 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Felújított panellakás a belváros közelében — 53 m² alapterületű — 3. emelet — Napfényes fekvés — Rendezett állapot — Panelprogramon átesett társasház — Műanyag nyílászárók, redőnyök — Tároló Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó soproni társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181172 Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával. A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk. További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban. Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
C

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Moran-Villota Iván
Open House - Openhouse Sopron Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 467 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 192 061 Ft
Második évtől
244 872 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.