Eladó lakás Szeged, Újrókus 60 nm
Eladó lakás Szeged, Újrókus 60 nm
Eladó lakás Szeged, Újrókus 60 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9009548
Feltöltve: ma

Szeged eladó panellakás 1+2 fél szobás: 49,99 millió Ft

49,99 millió Ft
833,2 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Szeged Újrókus városrészben 2 emeleti 60m2-e, 3 szobás, 2019-ben felújított lakás keresi új tulajdonosát. Az épület panelprogramos. A környékben játszótér, óvoda, bölcsőde, patika, bevásárlóközpont, orvosi rendelő.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
30 000 Ft/hó
csatornagázkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

BG
Boros Gyula
+36 30 205 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 168 736 Ft
Második évtől
215 134 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

BG
Boros Gyula
+36 30 205 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

BG
Boros Gyula
+36 30 205 6