+7 fotó
Hirdetéskód: 8946133
Frissítve: 8 napja
Székesfehérvár eladó panellakás 1+2 fél szobás: 58,5 millió Ft
58,5 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
55 m²
1+2 fél szoba
4. emelet
Székesfehérváron a József utcában 1+2 félszobás lakás eladó
Eladásra kínálunk Székesfehérváron, a belváros közelében 55 nm-es 3 szobás, erkélyes, igényesen felújított lakást, amely ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy befektetésnek is.
A lakás 2 éve teljes körű felújításon esett át, melynek során:
- új víz- és villanyvezetékek kerültek kiépítésre
- megújultak a burkolatok és a festés
- új beltéri ajtók kerültek beépítésre
- a fürdőszoba és a WC teljesen fel lett újítva
- klíma került beszerelésre a maximális komfort érdekében
Az ingatlan praktikus elrendezésű, 3 külön nyíló szobával, így tökéletes akár többgyermekes család számára is.
Az előszobában modern, beépített szekrény segíti a tárolást.
A ház szigetelt, a lakás pedig új műanyag nyílászárókkal rendelkezik, így fenntartása kedvező.
Elhelyezkedés kiváló:
• belváros pár perc alatt elérhető
• iskola, óvoda a közelben
• boltok, gyógyszertár, buszmegálló sétatávolságra
Ide csak költözni kell – tehermentes, azonnal élhető otthon!
Tulajdonságok
Panellakás
10
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 943 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
251 757 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.