+6 fotó
Hirdetéskód: 9010521
Referenciaszám: 25760
Feltöltve: ma
Vác eladó panellakás 1 szobás: 57,9 millió Ft
57,9 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
55 m²
1 szoba
7. emelet
Leírás
Vác kedvelt részén, Alsóvárosban kínálunk eladásra egy 55 nm-es, világos, 7. emeleti, erkélyes lakást.
Az ingatlan elosztása rendkívül praktikus: a közlekedőből minden helyiség külön megközelíthető. A lakásban két külön nyíló szoba, konyha, külön fürdőszoba és WC található, emellett több beépített szekrény is rendelkezésre áll, amelyek kényelmes tárolási lehetőséget biztosítanak.
A 4 nm-es erkélyről kellemes panorámás kilátás nyílik a környékre.
A nyílászárók cserélve lettek műanyag, dupla üvegezésű thermo ablakokra, amelyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
A lakás távfűtéses, egyedi mérőórával felszerelt, a megfelelő komfortérzetről pedig hűtő-fűtő klíma gondoskodik egész évben.
A parkolás a társasház körül ingyenesen megoldható. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a közelben boltok, iskola, óvoda, tömegközlekedés és minden fontos
szolgáltatás könnyen elérhető.
Kérdésével, illetve megtekintési szándékával keresse irodánkat, amennyiben hitelre lenne szüksége, profi hitelközvetítő kollegáink díjmentesen állnak rendelkezésükre.
Amennyiben eladásra lenne szüksége új ingatlanjának megvásárlásához, irodánk ingyenes értékbecslést vállal egész Vác területén.
Tulajdonságok
Panellakás
10
Átlagos
Távfűtés egyedi méréssel
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
249 175 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.