Eladó lakás Várpalota 53 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995235
Feltöltve: 9 napja

Várpalota eladó panellakás 2 szobás: 24,9 millió Ft

24,9 millió Ft
469,8 ezer Ft/m²
53 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Várpalotán a Thury-vár közelében 53nm-es 2szobás IV. emeleti lakást kínálunk. A lakás belső állapota átlagos, világos helységekkel, jó elrendezéssel. Boltok, autóbusz állomás a közelben.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 84 048 Ft
Második évtől
107 158 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem