Hirdetéskód: 8995154
Frissítve: 10 napja
Pápa eladó társasházi lakás 2 szobás: 20 millió Ft
20 millió Ft
274 ezer Ft/m²
73 m²
2 szoba
földszint
Pápán 73nm-es társasházi lakás
Pápán, négylakásos társasházban erkélyes, 73nm-es 2szobás +nappalis társasházi lakást kínálunk. Az ingatlan melegéről gázfűtés gondoskodik. A lakás zárt udvarban található,igényes szép parkosított udvarral.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
2
Átlagos
Gázkazán
A+++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RI
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
86 071 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RI
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RI
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2