Hirdetéskód: 8939354
Feltöltve: 1 hónapja
Veszprém eladó panellakás 1+1 fél szobás: 58 millió Ft
58 millió Ft
1,38 millió Ft/m²
42 m²
1+1 fél szoba
3. emelet
Leírás
42 nm 1+1/2 szobás lakás alacsony rezsivel, 3. Emelet. Lift. Szigetelt A kategoria
Tulajdonságok
Panellakás
5
Jó állapotú
Házközponti fűtés egyedi méréssel
1990
3 m²
A
Van
25 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 561 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
249 606 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 561 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 561 2