+5 fotó
Hirdetéskód: 8994770
Referenciaszám: LK074954-5216868
Frissítve: ma
Veszprém eladó panellakás 2+1 fél szobás: 49 millió Ft
49 millió Ft
816,7 ezer Ft/m²
60 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Eladó lakás, Veszprém
Veszprém, Stadion utcai 60nm-es, részben felújítandó, 3 szobás 3. emeleti panellakás eladó.
Az ingatlan egy 4 emeletes, szigetelt társasházban található.
3. napfényes szoba, francia erkély, konyha, étkező , fürdő és WC külön, előtér.
Ablakai hőszigeteltek, fűtését távhő biztosítja, hőmennyiségmérős radiátorokkal.
Energetikai tanúsítványa folyamatban.
A lakás felújítandó állapotú, viszont maga a társasház teljes korszerűsítése megtörtént.( hőszigetelés, nyílászárók cseréje, tetőszigetelés).
Az egyetem közelsége miatt értékálló befektetésnek is kiváló.
Közelben üzletek, iskola, park, buszmegálló pár perc sétára.
Különösen értékes, hogy a ház, a lakópark zöld övezetben található.
Az ingatlan alkalmas a fix 3%-os lakáshitel igénybevételére.
A hirdetésben szereplő FIX 3%-os lakáshitel részét képező támogatásokat Magyarország Kormánya nyújtja.
Keressen elérhetőségeimen, amennyiben kérdései vannak, szeretné megtekinteni.
49000000 Ft
Referencia szám: LK074954
Tulajdonságok
Panellakás
Felújítandó
Távfűtés egyedi méréssel
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 88 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
210 874 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.