Eladó lakás Veszprém 52 nm
Eladó lakás Veszprém 52 nm
Eladó lakás Veszprém 52 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8997623
Referenciaszám: LK060778-5219570
Frissítve: -1 napja

Veszprém eladó panellakás 2 szobás: 52,99 millió Ft

52,99 millió Ft
1,02 millió Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Veszprémben kínálunk eladásra egy napfényes, 52 négyzetméteres, első emeleti, kiváló állapotú panel lakást, amely egy rendezett, négyemeletes társasházban található. Az ingatlan 2025-ben teljes körű felújításon esett át, így új tulajdonosa egy azonnal költözhető, modern otthonhoz juthat. Ideális választás lehet saját otthonnak, vagy befektetési célra. A felújítás során a villany- és vízvezetékek cseréjére is sor került, továbbá új, műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval, valamint a bejárati ajtó is megújult. A lakás klímaberendezéssel felszerelt, távfűtéses. Helyiségek: nappali francia erkéllyel, hálószoba, előszoba, konyha, fürdőszoba, wc. Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van. A lakás tehermentes és rövid időn belül költözhető!Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 52990000 Ft Érd. Tóth Zsuzsanna +36703691899 Referencia szám: LK060778

Építés éve:
1997
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Zsuzsanna
Duna House - Veszprém, Budapest út
Az iroda összes hirdetése
+36 88 815 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 178 863 Ft
Második évtől
228 045 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok