Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Teréz körút 20. 202 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9001689
Referenciaszám: TR010599
Feltöltve: 5 napja

Budapest VI. kerület eladó raktár 202 m² alapterületű: 75 millió Ft

75 millió Ft
371,3 ezer Ft/m²
202 m²
Alapterület
HAVI 500 EZER FORINTÉRT BÉRBE VAN ADV EGY KISEBB RÉSZE 2 ÉVES SZERZŐDÉSSEL! ÁR CSAK IRÁNYÁR ALKUKÉPES! Piacra lépett a Teréz körút legértékesebb rejtett tartaléka! 202 nm tiszta üzleti potenciál a belvárosban, ami pillanatok alatt elkel. A Teréz körút 20. alatt egy masszív, 202 négyzetméteres egykori óvóhely várja új tulajdonosát 75 millió forintért. A belvárosi logisztika és árukészlet-tárolás legkritikusabb pontja a helyhiány ez az ingatlan végleges, biztonságos megoldást nyújt a környék nagykonyhái, éttermei és kereskedelmi egységei számára. Az alapvető felújítási munkálatok jelenleg is zajlanak: az új ajtók beépítése és az elektromos hálózat modernizálása már folyamatban van, így önnek a legfontosabb alapokkal már nem kell foglalkoznia. A tér azonnal munkára fogható, sőt, egy minimális, már leválasztott szegmense jelenleg is havi 50 ezer forint stabil bevételt termel raktárként. A maradék hatalmas, száraz alapterület percek alatt integrálható a napi ügymenetbe. Ne hagyja, hogy a konkurencia biztosítsa be a saját raktárbázisát a körúton az ön orra előtt! Az ilyen adottságú és elhelyezkedésű terek szinte sosem kerülnek a nyílt piacra, és garantáltan nem lesznek sokáig elérhetők. Hívjon azonnal, mielőtt más teszi meg!

Tulajdonságok

Típus:
Állapot:
Építés éve:
1940
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kármán Roland
József Attila Ltp. Duna House Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 836 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel