+9 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9016310
Referenciaszám: H518376
Feltöltve: ma
Debrecen eladó sorház 4 szobás: 105 millió Ft
105 millió Ft
1,31 millió Ft/m²
80 m²
250 m²
4 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Vezér úti lakótelepen eladó egy kiváló elosztású, K-i fekvésű 80 nm-es sorház.
Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, a csendes Vezér úti lakótelepen eladó egy kiváló elosztású, K-i fekvésű 80 nm-es sorház.
A földszinten találjuk a nappali-étkezőt, a konyhát, a kamrát és a WC-t, az emeleti szinten 3 szoba, fürdőszoba és wc van.
A nappalihoz 20 nm-es terasz és gondozott kert kapcsolódik. A ház előkertjében 15 nm garázst van.
Rendezett, kultúrált lakókörnyezet, autópálya felhajtó 3 perces autózásra van. A boltok, óvoda iskola, és a 2-es villamos gyalogosan 5 perces sétával elérhető.
A közelben található BMW, Deutsche Telekom miatt befektetésnek is kiváló.
Tulajdonságok
Sorház
Gázkazán
1985
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
451 872 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2